A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rumunsko - Diskuze

Původní dotaz

Rumunské pobřeží Černého moře

| tomas.sandlover
tomas.sandlover
Dobrý den, zatím to neplánuju, ale jen se chci zeptat, zda jste někdo byl v posledních letech v Rumunsku u moře?

Kamarádky chválí lokalitu, která se jmenuje Vama Veche a koná se tam rockový festival, na kterém byly.

Vygooglil jsem si taky, že největší rumunská destinace je Mamaia.

Osobně mi připadá zajímavá také destinace Costinesti.

A prarodiče jezdili do Eforie a Mangalie.

Nebo znáte ještě nějakou dobrou destinaci?

Jde mi z toho hlava kolem. Uvítal bych něco ve stylu Ibizy, nebo alespoň poloibizy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.10.2019 15:25 37.221.243.***
Re: někdo s námi? 

Jsme nudisti a chystáme se příští rok do Vama Veche na nudi pláž....jarda.fity@seznam.cz...napiš.Pojedeme VW T 4,máme to udělané jako obyťák.

Neregistrovaný uživatel
28.07.2019 23:36 176.74.128.***
Re: Rumunské pobřeží Černého moře 

Dobrý den,taky se chystáme s přitelem ke konci srpna do Rumunska autem. Chtěli by jsme první kouknout do českych vesnic a tak všude možně a poté k moři a při zpáteční cestě kouknout do Bukurešti. Doufám, že vše proběhne v pořádku. Třeba se někde potkáme. ;-) hezkou dovolenou :-)

Neregistrovaný uživatel
17.07.2019 18:22 217.75.78.***

My jedeme letos v srpnu, tyden vnitrozemi a tyden Mangalia- Venus

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.10.2018 12:22 85.71.116.***

Já jsem byla letos (2018) na Mamai a Eforii . Podívejte se na videa, jak to tam vypadá v součastnosti. Hezký den. https://youtu.be/rGh-FPOHFJI

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
05.09.2017 11:18 82.117.130.***

ubytováni...booking.com....nejlépe,úroveň pro mě lepší jak v BG, u moře je i o polovinu levněji než v BG,na místě ubytování taky najdete(CEZARE),ale já si radši vyberu předem,kde chci trávit svůj čas

Neregistrovaný uživatel
04.09.2017 22:16 217.12.56.***

a ubytovanie? uroven a cena priblizne ako v BG? a bez problemov najdeme aj na mieste?

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 13:37 82.117.130.***

Vrátil jsem se z Costinesti,navštívil jsem pláž Mangalia-Saturn,Eforie North a jsou perfektní,líbilo se mi tam více jak na Slunečním pobřeží v Bulharsku.Celkově rumuni se hodně posunuli dopředu,krásné dálnice ,cesty I.třídy v super stavu,všude nové benzínky,vesnice opravené,policajti žádní,plynulá rychlá doprava,a co hlavně nádherná příroda.Ceny na pláži poloviční oproti Bulharsku,plno stánku a restaurací.Rumunsko po 17 letech....velmi příjemná změna.Má příští dovolená je jasná.... ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 08:48 37.48.58.***
Mangalia  

Rumunske pobrežie čierneho mora Mangalia krásne úžasné pláže

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.08.2016 22:39 213.220.232.***

Múj brácha byl v červenci v Konstanci, kde také bydleli v apartmánú za pár kaček a odtamtud jezdili na pláže jednak městské, pak Mamaia, Mangalie, Eforie apod. Moc si to pochvalovali a po 14 dnech odjeli do Varny, prohlídli památky, projeli se Kometou, zajeli se vykoupat na Zlaté písky a to všechno za pár kaček. Takže si myslím, že tam příští rok zajedu také na čučku. Prý to fakt stojí za to.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.05.2016 10:55 37.48.0.***

Rumunsko je nadherne.Dovolena autem 2014 Mangalia naprosto super.Wama Veche nejlepsi na koupani doporucuji.Navstivil jsem Brasov,hrad Bran a Drakulovu pevnost Poenari.Vse bez problemu.Cestou zpatky Huneadora.Rad vzpominam a na pristi rok planuji opet.Rad bych navstivil Sinai a zamek Peles a dalsi. ;-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu