A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rumunsko - Diskuze

Původní dotaz

Rumunské pobřeží Černého moře

13.06.2009 19:49:50 | tomas.sandlover
tomas.sandlover
Dobrý den, zatím to neplánuju, ale jen se chci zeptat, zda jste někdo byl v posledních letech v Rumunsku u moře?

Kamarádky chválí lokalitu, která se jmenuje Vama Veche a koná se tam rockový festival, na kterém byly.

Vygooglil jsem si taky, že největší rumunská destinace je Mamaia.

Osobně mi připadá zajímavá také destinace Costinesti.

A prarodiče jezdili do Eforie a Mangalie.

Nebo znáte ještě nějakou dobrou destinaci?

Jde mi z toho hlava kolem. Uvítal bych něco ve stylu Ibizy, nebo alespoň poloibizy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
tomas.sandlover 13.06.2009 18:49

Dobrý den, zatím to neplánuju, ale jen se chci zeptat, zda jste někdo byl v posledních letech v Rumunsku u moře?

Kamarádky chválí lokalitu, která se jmenuje Vama Veche a koná se tam rockový festival, na kterém byly.

Vygooglil jsem si taky, že největší rumunská destinace je Mamaia.

Osobně mi připadá zajímavá také destinace Costinesti.

A prarodiče jezdili do Eforie a Mangalie.

Nebo znáte ještě nějakou dobrou destinaci?

Jde mi z toho hlava kolem. Uvítal bych něco ve stylu Ibizy, nebo alespoň poloibizy.

• Anonym (1)
omar2
14.06.2009 18:45 213.155.32.***
RE: Rumunské pobřeží Černého moře  

Zato já to letos plánuju.Sehnat někde informace je tedy velký problém.Vidím to tak,že tu budu průkopníkem dovolené u rumuského móře.

Pedros001 17.06.2009 16:52
RE: RE: Rumunské pobřeží Černého moře  

Veľmi dobrá kniha o Rumunsku a ich letoviskách je ´´Rumunsko není divočina´´ z vydavateľstva Via Nostra. Má zhruba 270 strán a stojí za to, prečítať si ju. Tu je jeden odkaz na tú knihu. http://www.zajezdy.org/mapy-pruvodce/vianostra/rumunsko-neni-divocina~2554.html

pekackova
19.06.2009 11:35 194.228.194.***

Taky se chystám, ale s těmi informacemi máš pravdu, je to síla. Snažím se sehnat ubytování, ale bohžel přesně nevím jakou lokalitu zvolit. Budu moc ráda za tvoje typy, rady a zkušenosti.

• Anonym (4)
omar2
20.06.2009 06:32 213.155.32.***
RE: RE: RE: Rumunské pobřeží Černého moře  

Nevím kde skončím.myslím že to bude někde pod Constantou,tam jsou údajně nějeká letovisja.Co jsem našel různá fota na netu,tak se to ubytování dá sehnat podobně jako v BG.

vp01 21.06.2009 07:28

Ahoj,
cca v termíne 10.-22.8.09 chcem ísť s manželkou do Primorska, vlastným autom, najskôr som plánoval cestou tam navštíviť rumunské pobrežie, ale potom som to prekalkuloval a vyšlo mi, že lepšie bude navštíviť to pobrežie až po aspoň 10-dennom oddychu v BG. Mamaia, Mangalia, Constanta. Ak bude pekné počasie a neminieme všetky bubáky v BG, tak omrkneme tieto destinácie... Ak by sa chcel nejaký dobrodruh pridať, bol by som rád, predsa len stále v nás pretrvávajú nejaké tie obavy keď sa vysloví "rumunsko"...

vp01 21.06.2009 07:30
topless a fkk  

A ešte jedna otázka: ak niekto pozná súčasnú situáciu na rumunských plážach - ako je to s fkk a topless na nich? Aby sme neskončili s nejakými pokutami, alebo nebodaj za mrežami...

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Jaroslav Hýbl
06.07.2009 18:49 82.209.6.***
RE: Rumunské pobřeží Černého moře  

Ahoj,pokud myslíš Primorsko v Bulharsku u Burgasu, tak potom doporucuji radeji Primorsko-Kiten.Malé městečko od Primorska cca 2-3km po pobřeží mě bylo více sympatické.Navic Kiten má dvě velké pláže jižní a severní.V Primorsku jsem byl jen jeden den na výletě a kromě jedné ulice s mnoha obchůdky mě moc nenadchlo.I hotely byly různě od pláží daleko a ne moc vhodně umístěné od pobřeží.V Kitnu je spoustu hotelů, stačí kouknout na net a my jsme byli ubytování v hotelu Lotos.Kvalitativně 3*,ale samostatná klima,slusný bazen,snidane v hotelu stačí,jinak je nepřeberný počet restaurací kolem kde se najíš dosytosti za velmi slušné peníze! My jsme 4,2dosp. osoby,2holky 16let a pruměr za obed nebo večeři od 250-350Kč za všechny.Myslím, že je to pohoda.Na pláži slušná restaurace a samozřejmě všechny názvy jídel v českém jazyce, nebo jako all inclusive, vybereš si na talíř a zaplatíš.Dokonce mě příjemně překvapila i slušná kvalita piva zn.Zagorka,Kamenica.Cestovat do BG autem, to bude chtít kus odvahy,doporučuji raději letecky last minute. Pěknou dovolenou přeje Jarda z Ostravy

• Anonym (5)
RominaJ 09.07.2009 15:51
Vama  

Ahoj, v Rumunsku - ve Vama Veche jsme byli loni. Líbilo se nám tam, letos jedeme znova, ale zkusíme Venus. Ve Vama jsme omládli - denně ducala na pláži směsice hudby, auta až na pláži, restaurace tam byly dobré, lidi příjemní. Nejsou tam hotely, jen vily a penziony. Překvapilo nás, že je Rumunsko velmi rychle se rozvíjející země, kde není problém s hygienou (mám na mysli samozřejmě hlavní tahy k moři, pěší turistiku po horách nepěstujeme). Přeji hezkou dovolenou.

• Anonym (6)
RominaJ 09.07.2009 15:53

Nebudeš, předběhla jsem Tě :-).

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu