A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rumunsko - Diskuze

Původní dotaz

Rumunské pobřeží Černého moře

13.06.2009 18:49:50 | tomas.sandlover
tomas.sandlover
Dobrý den, zatím to neplánuju, ale jen se chci zeptat, zda jste někdo byl v posledních letech v Rumunsku u moře?

Kamarádky chválí lokalitu, která se jmenuje Vama Veche a koná se tam rockový festival, na kterém byly.

Vygooglil jsem si taky, že největší rumunská destinace je Mamaia.

Osobně mi připadá zajímavá také destinace Costinesti.

A prarodiče jezdili do Eforie a Mangalie.

Nebo znáte ještě nějakou dobrou destinaci?

Jde mi z toho hlava kolem. Uvítal bych něco ve stylu Ibizy, nebo alespoň poloibizy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 08:48 37.48.58.***
Mangalia  

Rumunske pobrežie čierneho mora Mangalia krásne úžasné pláže

milossyk 15.08.2015 13:17
ubytovani v soukromí  

Příští rok by jsme chtěli do Rumunska k moři! Bulharsko už máme za sebou dvakrát a moc se nám líbilo, ale chce to změnu! Máme dvě male děti a tak si chceme zajistit ubytování předem! Ideální v soukromí a pokud možno česky(slovensky a pod.! Za každou informaci moc díky! Můžete psát i na ;sykorkaslavek@centrum.cz

ladinekhe 11.03.2014 23:58
ahoj  

pojede nekdo do rumunska k mori od 28.7.14,pridali by jsme se.

• Anonym (1)
radek
14.07.2013 16:38 77.92.210.***
Rumunsko  

Dobrý den
neodjíždíte někdo v sobotu 20.7 do Rumunska?
My jedem z Uherského Hradiště a k moři to máme naplánované na tři dny přes Hateg, Oarja, v těchto městech máme zajištěný hotel, k moři a pak zpět zase tři dny.
Bral bych spolujízdu.
rade62zavináčatlascz
Ahoj

• Anonym (17)
  • Anonym (2)
pitlaska@seznam.cz
18.12.2012 18:49 37.188.237.***
Rumunsko  

Ahoj my jezdíme každý rok do Bulharska,chtěli bychom zkusit Rumunské pláže,jídlo a pití Děkuji
:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
david
28.03.2012 15:55 89.190.63.***

ahoj všichni, v létě plánuju dovolenou autem k moři do RO a chtěl bych se zeptat zda je to sjízdné non-stop a kolik hodin jste to jeli...... jestli není problém s ubytováním, když pojedeme na pas-blind, ceny ubytování atd....... a další užitečné informace předem děkuju

• Anonym (2)
rostik15 17.03.2012 23:53
pláž  

chci se zeptat na nejaký dobrý hotel ale nevm kam jet prosim poradte kam do rumunska do jaké oblasti dekuju :-)

Francisc
28.01.2012 10:13 85.162.200.***
Eforie Nord  

Osobně nerad jezdím v létě k móři, ale dítěti a ženě se to líbí, takže jsem se "obětoval". V roce 2010 jsme dovolenou strávili v Efofii Nord v hotelu Astoria (koupeno od tour operátora Dertour, neplést prosím tuto seriózní a obrovskou instituci s tehdy již zkrachovalou a vcelku bezvýznamnou CK Detur). Musím říci, že pobyt byl fakt dobrý. Pěkné ubytování, solidní jídlo (plná penze formou švédských stolů i na oběd a na večeři). Hotelová pláž byla sice trochu dál (cca. 400 až 500m, protože je společná s hotelem Europa, který má stejného majitele jako Astoria), ale jinak jedna z nejlepších pláží v Eforii. Zajímavé jsou bahení lázně u solného jezera Techirghiol (jsou hned za nádražím). Pokud to chcete jen vyzkoušet, tak zajímavou vychytávkou je, že na jednu vstupenku to mohou zkusit dva lidé, Vstupenka platí na 2 vstupy, jeden ráno a jeden po obědě a je přenosná. Marně přemýšlím na co bych si tady postěžoval. Oblíbený terč stížností totiž delegáty Dertour vůbec nemá. Taky k čemu by to bylo, že? Na to abych v recepci hotelu předložil voucher přeci nepotřebuji draze placeného zprostředkovatele. S dopravou jsme taky neměli žádný problém. Já dávám přednost pravidelné veřejné dopravě a kupuji si jízdenky přímo od příslušných přepravců. A cena? Mám ten dojem, že jsem 10 dní pobytu s PP pořídil asi za 17.500,- za dospělou osobu (dítě zdarma, tehdy mu bylo 4 a 1/2 roku) včetně dopravy (noční část cesty v lůžkovém vozem v pohodlné kategorii double). Pro zajímavost uvedu podrobnější strukturu nákladů (vše za osobu a za pobyt): cca. 7.000,- ubytování, cc. 5.500,- stravování a cca. 5.000,- doprava.

• Anonym (1)
Miloš
01.08.2011 12:09 90.182.167.***
Costinesti  

Dobrý den.
Akorát jsem se vrátil z dovolené z Costinesti. Ubytování levné, čisté pláže a voda na jedničku. Na pláži jsou navíc různé atrakce v podobě jízdy na různých gumových atrakcích za člunem či samotné půjčení vodního skůtru ( mohu vřele doporučit ). Pro mladé tam je bohaté vyžití- bary, disco, spousta stánků s různými věcmi.
Pokud si chcete užít dovolenou, mohu Costinesti doporučit. 8-)
S pozdravem Miloš

• Anonym (2)
Jakub
26.06.2011 13:45 88.101.219.***
Rumusko ubytování  

dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak to v Rumunsku vypadá s ubytováním. Rád bych, aby moje děti si odvezli nějakou menší zkušenosti z Rumunska( jedou poprvé k moři). I mně by zajímalo jestli se tam dá vydržet ten týden max. dva týdny.

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu