A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rumunsko - Diskuze

Původní dotaz

Rumunské pobřeží Černého moře

13.06.2009 18:49:50 | tomas.sandlover
tomas.sandlover
Dobrý den, zatím to neplánuju, ale jen se chci zeptat, zda jste někdo byl v posledních letech v Rumunsku u moře?

Kamarádky chválí lokalitu, která se jmenuje Vama Veche a koná se tam rockový festival, na kterém byly.

Vygooglil jsem si taky, že největší rumunská destinace je Mamaia.

Osobně mi připadá zajímavá také destinace Costinesti.

A prarodiče jezdili do Eforie a Mangalie.

Nebo znáte ještě nějakou dobrou destinaci?

Jde mi z toho hlava kolem. Uvítal bych něco ve stylu Ibizy, nebo alespoň poloibizy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
cordobka 12.07.2014 19:11
Re: ahoj  

Přemýšlíme o odjezdu zhruba kolem 25.7. plus mínus je to jedno, buď do Rumunska nebo do Bulharska, máme tři místa v autě volná.Pokud někdo chcete jet s námi dejte vědět na email magy1968@seznam.cz Jediná naše podmínka minimálně 14 dní.

Neregistrovaný uživatel
06.07.2014 15:14 94.199.199.***

ahoj,kdy jedete,muj email ladinekhe@seznam.cz nam zacina dovolena 31.7.14 lada

rade62
03.07.2014 19:25 77.92.210.***

Nechcete jet někdo do Rumunska s námi. Vyjíždíme 23. 7. první nocleh v Temešváru, pak do Slanic, tam tři dny ve slané vodě a dolech, mám naplánované dva výlety, jeden k bahením vulkánům, druhý k horskému jezeru, pak přejezd k moři, Mangálie nebo Vamma Vetche. Zpět, až se nám bude chtít. Pokud máte někdo zájem, písněte mi na rade62zavináčatlascz

dooley
19.06.2014 12:11 85.207.13.***

"dálniční známku " ??????
ASI si pletete pojmy..... V Rumunsku se a dálnice neplatí, ale je povinná tzv.rovenieta,
což je jakási obdoba někdejší silniční daně v ČSSR.
"Známka" je virtuální,koupíte ji na X místech na každém hraničním přechodu a téměř na každé čerpací stanici.Pečlivě si uložte doklad o úhradě, Rumuni tohle začali dost kontrolovat a to nejen na hlavních tazích.....

• Jiří Kuchta
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.06.2014 17:10 78.156.48.***

Dobrý den,

letos se také chystáme na dovolenou do Rumunska. Bohužel nikde nemůžeme sehnat dálniční známky, můžu se zeptat, kde jste je zakoupil? Prosím o odpověď na email: jana1505@centrum.cz

Neregistrovaný uživatel
21.04.2014 18:47 77.92.210.***

Ahoj
ve srovnání s Bulharskem v Mangalii je to stejné, lidí na pláži dost.Ale zase jak kde, mimo ty hlavní pláže bylo hodně volno. Děti máme, ale už mají skoro svoje děti.
Písni mi na rade62zavináčatlascztreba to vyjde.

ladinekhe 21.04.2014 16:52

ahoj,no ja pivo nepiji ale moja si da rada,je na plazi hodne lidi da se jit nekam kde neni hlava na hlave,jsou tam vlny.byli jsme na krymu v kerci tam to bylo super ale tento rok to tam vypada blede,chteli jsme jet na ukrajinu k azovskemu mori,je to tam super ale ted je to tam spatny,tak se divame po rumunsku.mate deti. lada

Neregistrovaný uživatel
13.04.2014 19:49 77.92.210.***

Ahoj
pojedeme, ale nevím přesně jestli 28.7. Pokud by to vyšlo,domluvili by jsme se.
Byli jsme tam loni,
http://www.hccz.cz/wp/zapisky-z-cest-rumusko-2013/
tady jsou mé zápisky.
Rád bych měl někoho, kdo umí česky, v Mangalii jsme byli snad jediní češi a týden mluvit jen s manželkou je dost na nervy.A s chlapem pivo chutná lépe.
Radek

ladinekhe 09.04.2014 17:24
Re: Rumunské pobřeží Černého moře  

ahoj,je tam se ceho bat nebo ne,tento rok jedete zas.lada

ladinekhe 12.03.2014 00:00
Re: Rumunsko  

ahoj,tento ruk taky pojedete do rumunska k mori.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu