A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rumunsko - Diskuze

Původní dotaz

Rumunské pobřeží Černého moře

13.06.2009 19:49:50 | tomas.sandlover
tomas.sandlover
Dobrý den, zatím to neplánuju, ale jen se chci zeptat, zda jste někdo byl v posledních letech v Rumunsku u moře?

Kamarádky chválí lokalitu, která se jmenuje Vama Veche a koná se tam rockový festival, na kterém byly.

Vygooglil jsem si taky, že největší rumunská destinace je Mamaia.

Osobně mi připadá zajímavá také destinace Costinesti.

A prarodiče jezdili do Eforie a Mangalie.

Nebo znáte ještě nějakou dobrou destinaci?

Jde mi z toho hlava kolem. Uvítal bych něco ve stylu Ibizy, nebo alespoň poloibizy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pedros001 17.06.2009 16:52
RE: RE: Rumunské pobřeží Černého moře  

Veľmi dobrá kniha o Rumunsku a ich letoviskách je ´´Rumunsko není divočina´´ z vydavateľstva Via Nostra. Má zhruba 270 strán a stojí za to, prečítať si ju. Tu je jeden odkaz na tú knihu. http://www.zajezdy.org/mapy-pruvodce/vianostra/rumunsko-neni-divocina~2554.html

omar2
14.06.2009 18:45 213.155.32.***
RE: Rumunské pobřeží Černého moře  

Zato já to letos plánuju.Sehnat někde informace je tedy velký problém.Vidím to tak,že tu budu průkopníkem dovolené u rumuského móře.

tomas.sandlover 13.06.2009 18:49
Rumunské pobřeží Černého moře  

Dobrý den, zatím to neplánuju, ale jen se chci zeptat, zda jste někdo byl v posledních letech v Rumunsku u moře?

Kamarádky chválí lokalitu, která se jmenuje Vama Veche a koná se tam rockový festival, na kterém byly.

Vygooglil jsem si taky, že největší rumunská destinace je Mamaia.

Osobně mi připadá zajímavá také destinace Costinesti.

A prarodiče jezdili do Eforie a Mangalie.

Nebo znáte ještě nějakou dobrou destinaci?

Jde mi z toho hlava kolem. Uvítal bych něco ve stylu Ibizy, nebo alespoň poloibizy.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu