A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rumunsko - Diskuze

Původní dotaz

Rumunské pobřeží Černého moře

13.06.2009 18:49:50 | tomas.sandlover
tomas.sandlover
Dobrý den, zatím to neplánuju, ale jen se chci zeptat, zda jste někdo byl v posledních letech v Rumunsku u moře?

Kamarádky chválí lokalitu, která se jmenuje Vama Veche a koná se tam rockový festival, na kterém byly.

Vygooglil jsem si taky, že největší rumunská destinace je Mamaia.

Osobně mi připadá zajímavá také destinace Costinesti.

A prarodiče jezdili do Eforie a Mangalie.

Nebo znáte ještě nějakou dobrou destinaci?

Jde mi z toho hlava kolem. Uvítal bych něco ve stylu Ibizy, nebo alespoň poloibizy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.09.2017 11:18 82.117.130.***
Re: Rumunské pobřeží Černého moře  

ubytováni...booking.com....nejlépe,úroveň pro mě lepší jak v BG, u moře je i o polovinu levněji než v BG,na místě ubytování taky najdete(CEZARE),ale já si radši vyberu předem,kde chci trávit svůj čas

Neregistrovaný uživatel
04.09.2017 22:16 217.12.56.***

a ubytovanie? uroven a cena priblizne ako v BG? a bez problemov najdeme aj na mieste?

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 13:37 82.117.130.***

Vrátil jsem se z Costinesti,navštívil jsem pláž Mangalia-Saturn,Eforie North a jsou perfektní,líbilo se mi tam více jak na Slunečním pobřeží v Bulharsku.Celkově rumuni se hodně posunuli dopředu,krásné dálnice ,cesty I.třídy v super stavu,všude nové benzínky,vesnice opravené,policajti žádní,plynulá rychlá doprava,a co hlavně nádherná příroda.Ceny na pláži poloviční oproti Bulharsku,plno stánku a restaurací.Rumunsko po 17 letech....velmi příjemná změna.Má příští dovolená je jasná.... ;-)

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 08:48 37.48.58.***
Mangalia  

Rumunske pobrežie čierneho mora Mangalia krásne úžasné pláže

Neregistrovaný uživatel
09.08.2016 22:39 213.220.232.***

Múj brácha byl v červenci v Konstanci, kde také bydleli v apartmánú za pár kaček a odtamtud jezdili na pláže jednak městské, pak Mamaia, Mangalie, Eforie apod. Moc si to pochvalovali a po 14 dnech odjeli do Varny, prohlídli památky, projeli se Kometou, zajeli se vykoupat na Zlaté písky a to všechno za pár kaček. Takže si myslím, že tam příští rok zajedu také na čučku. Prý to fakt stojí za to.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.05.2016 10:55 37.48.0.***

Rumunsko je nadherne.Dovolena autem 2014 Mangalia naprosto super.Wama Veche nejlepsi na koupani doporucuji.Navstivil jsem Brasov,hrad Bran a Drakulovu pevnost Poenari.Vse bez problemu.Cestou zpatky Huneadora.Rad vzpominam a na pristi rok planuji opet.Rad bych navstivil Sinai a zamek Peles a dalsi. ;-)

Neregistrovaný uživatel
27.04.2016 20:02 78.45.118.***

Dobrý den, koukněte na můj příspěvek výše, Mamaia nás úplně neuchvátila, je tam přeplněno, ale ostatní si chválí Costinesti, Eforie a Mangalia.. :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.04.2016 20:00 78.45.118.***
Re: ubytovani v soukromí  

Dobrý den, hlavně nejezděte do Mamaii, tam jsme byli v roce 2014 s přítelem, který je Rumun a nadšení jsme nebyli. Pláže nacpané mladými Rumuny, Němci a Bulhary z "lepších" rodin, řvou, atd. Všude je strašně přeplněno lidmi, drahé jídlo, hotel tak drahý nebyl, ale byl příšerný. Kamarádi, též Rumuni, byli v to samé léto v Costinesti a Mangalii, a byli nadšení, krásné pláže, ne tolik přecpáno, ubytovali se v soukromé vilce, která byla pěkná, takže spíše bych doporučilo tyto méně vyhlášené destinace. Ubytko ve vilce se prý dá sehnat až na místě, lidi Vás tam lákají, ale pokud chcete jistotu, tak klasicky na booking.com. Tak ať se Vám líbí. My jedeme letos též nejprve k rodině do Iasi a pak k moři, ještě nemáme vyhlédnutou destinaci ;-) Hezký večer. Erika

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.01.2016 15:55 78.45.150.***

Také by mne zajímalo, jak to tam dnes vypadá. Před lety jsem pracoval v cestovním ruchu a posílali jsme tam tisíce rekrreantů (hotelové komplexy u Mangalie). Mám za to, že tam dnes skoro nikdo nejezdí, aspoň organizovaně. Možná, že je to škoda, ale třeba na rozdíl od Bulharů nechytili druhý dech. Petr Kuneš

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
milossyk 15.08.2015 13:17
ubytovani v soukromí  

Příští rok by jsme chtěli do Rumunska k moři! Bulharsko už máme za sebou dvakrát a moc se nám líbilo, ale chce to změnu! Máme dvě male děti a tak si chceme zajistit ubytování předem! Ideální v soukromí a pokud možno česky(slovensky a pod.! Za každou informaci moc díky! Můžete psát i na ;sykorkaslavek@centrum.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu