A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rumunsko - Diskuze

Původní dotaz

Kde parkovat

09.06.2011 14:37:24 | Honza117
Honza117
Zítra se chystáme na Fagaraš, ale bude tomu předcházet nějaká cesta tam. Po dlouhých úvahách jsme zvolili časově nenáročnou cestu autem do Aradu, kde necháme auto a budeme pokračovat vlakem. Můj dotaz je následující - máte někdo zkušenosti s parkováním v Rumunsku? Nemáte někdo tipy na prakování v Aradu? Jak je to s hlídaným parkovištěm? Díky Honza
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
happyhobby 01.08.2011 23:57
cesta autem  

pro všechny cestovatele na 2,4 i více kolech :
měl jsem bouračku v Rumunsku, bez mé viny, bez krve, bez nutnosti odtahu.Kontaktoval jsem svoji pojišťovnu DIRECT dle údajů na zelené kartě.... Celkem 4 x (!!!!!!!!!!!) jsem byl nucen vyslechnout cca dvouminutovou reklamní relaci s poněkud přiblblými dotazy typu . chcete připojisti čelní sklo?, chcete navýšit limit? a poté chcete-li něco,stisnkěte 1či jiné číslo atd..... PO čvrtém telefonátu se dozvídám : JE TO ZÁLEŽITOST MEZI VÁMI A VINÍKEM NEHODY, tedy jinak řečeno : NEZAJÍMÁTE NÁS !!!!!!!! takže DOPORUČUJI BÝT PŘIPRAVEN, t.zn. mít informace CO a JAK v takové situaci udělat.A taky si u své pojišťovny zjistit, jestli se na Vás v případě nehody nááááááhodou NEVYFLÁKNOU !!!!!!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Honza117 09.06.2011 15:37
Kde parkovat  

Zítra se chystáme na Fagaraš, ale bude tomu předcházet nějaká cesta tam. Po dlouhých úvahách jsme zvolili časově nenáročnou cestu autem do Aradu, kde necháme auto a budeme pokračovat vlakem. Můj dotaz je následující - máte někdo zkušenosti s parkováním v Rumunsku? Nemáte někdo tipy na prakování v Aradu? Jak je to s hlídaným parkovištěm? Díky Honza

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu