A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rumunsko - Diskuze

Původní dotaz

Dovolená

05.06.2009 20:11:00 | omar2
Nemáte někdo zkučenosti s dovolenou v Rumunsku??Jelikkož jsem projel už hodně států a v Rumunsku jsem jěště u móře nebyl,vážně o tom uvažuji.Uvítám jakoukoli radu.Dá v RO sehnat slušné ubytování za rozumnou cenu.
Díky móc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
milossyk 07.08.2015 20:21
Ubytovani v soukromi  

Náký tip na ubytování v soukromi u moře, děkuji za cokoliv! Cestujeme s dětma.

cordobka 09.02.2014 21:41
Re: společně?  

1července odpoledne pojedeme z Litvínova asi do Vama Veche a nebo do nějaké severnější částí Bulharska Krapets Shabla, Kavarna atd. Dvacátého musíme být doma, ale rádi se někomu přizpůsobíme.. Máme tři místa v autě volná a už nás nebaví cestovat někam sami. Hlavně v Rumunsku je s českým jazykem trochu problém. Nabrat vás můžeme kdekoliv v Čechách nebo na Slovensku. Kdo by měl zájem jet s námi v autě, nebo prostě jen spolujízdu společně na nějaké cílové místo dejte nám vědět na email.

magy1968@seznam.cz

Bulharsko i Rumunsko známe a je nám jedno kam vlastně dojedeme po celém Bulharském pobřeží od severu k jihu..

• Anonym (1)
Iva
11.05.2013 08:52 188.23.137.***
Hledame nekoho kdo jede v cervnu do Banatu (Rumunsko)  

Dobry den,
chteli by jsme se pridat k nekomu kdo jede do oblasti Rumunsko (Banatu).
Jde o Mesic cerven,kolem 17.cervna.Bylo by to tak na 7 dni,mozna i trochu dele.
Jelikoz tuto Oblast nezname,tak by jsem se radi pripojili k nekomu kdo uz tam byl a zna to tam.
Budu moc rada o nejake informace z teto oblasti,napriklad ubytovani,jidlo a ceny.
Mnohokrat dekuji Iva

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
cordobka 10.05.2013 22:32
Re: Dovolená  

Tohle je náš favorit rumunské dovolené.u moře http://naturista.cz/drupal/vama_veche_rumunsko

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
omar2
29.11.2010 21:09 213.155.32.***
RE: RE: RE: HLEDÁ se Cestovka  

kudrna jezdí myslím hlavně Svatou Helenu.
Má tam dům,který pronajímá.Je to tam hezký.
Už se tam těším.

• Anonym (1)
  • Anonym (10)
Milana
29.11.2010 15:34 62.245.117.***
Rumunsko-procestovat...  

ahoj,chtela bych letos v léte cestovat po Rumunsko,jsme dva,a ráda bych se jeste jk někomu připojila,bylo by to možné??díky Milča

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
omar2
22.11.2010 19:51 213.155.32.***
RE: RE: HLEDÁ se Cestovka  

Já jsem se opět domlouval s kámošem na jarní cestě do TR a samozdřejmě pojedeme přez RO a tam chceme opět nějakou chvíli si užívat.
je to tam super fm.

• Anonym (1)
  • Anonym (12)
Alešš
18.11.2010 14:25 84.242.101.***
RE: HLEDÁ se Cestovka  

Zájezdy do hor dělá CK Alpina - horská turistika, cyklozájezdy i lyžování v Rumunsku - http://www.alpina.cz/rumunsko/

• Anonym (1)
  • Anonym (9)
ladax 15.09.2010 10:10
RE: hledá se cestovka  

Ahojky ,, projížděl jsem taky Rumunsko cestou do Bulharska a musím napsat, že se hodně změnilo k lepšímu a cesty ten hlavní tah , tam to je opravdu lepší než u nás . Stihla mne taková nostalgie při průjezdu autem, kdysi jsem tak cestoval s rodiči a teď v roce 2009 jsem jel tak sám na dovču do B,chtěl jsem se podívat na Mamaiu, ale nějak jsem to zavrhl poté , chtěl jsem Bulhary . Pamatuji si Rumunsko a chci tam na dovču, ale info je dost slabé, proto jsem rád na těchto stránkách, uvidím, zda někdo napíše tu více co a jak na pobřeží u Rumunska ... Ahojky

• Anonym (2)
  • Anonym (24)
www.Ukrajina.tv 20.09.2009 01:14
RE: HLEDÁ se Cestovka  

A ja zase cekam na nejaky kvalitni poznavaci zajezd. Bukurest, Karpaty, Delta Dunaje, Cerne More. Mam to z Podkarpatske Rusi kousek, jsem ochoten si priplatit i za nejakou individualku, ale vyber veskery zadny.

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu